[]

laptop alacağım hangi işlemci tipi/hızı daha iyi

hiç bir bilgim olmadığı için, yardımcı olabilir misiniz hangisi seçsem ?

Intel Celeron / N4000 / 1,10 GHz / 4 MB Cache ?

Intel Celeron / N3350 / 1,4 GHz / 2 MB Cache ?

Intel Atom / Z8300 / 2,4 GHz / 2 MB Cache ?

teşekkürler

 
2.4 olan daha iyi. NE için kullanıalcaktı acaba alet?


  • apdulera  (23.11.18 16:21:15) 
@apdulera office programları kullanılacak, rapor hazırlanacak.


  • electronicblueeyes  (23.11.18 16:25:31) 
www.notebookcheck.net

Şurada tüm işlemcilerin benchmark puanına göre sıralaması var bakabilirsiniz.
Celeron4000 atomdan cok daha iyidir. N4000 gemini serisinden 2017 sonunda piyasaya çıkmıştır turbo modda 2600mhz'ye kadar çıkabilir. Atom 2015 işlemcisi.
  • karacigerim vur kadehlere  (23.11.18 16:34:03 ~ 16:39:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.