Android TV BOX tavsiye edebilir misiniz? Kullanan var mı?

Yurt içi alınacak, Xiaomi haricinde tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

mi box 3 kullanan birisi olarak bazılarında kronik sorun olduğunu söyleyebilirim. ben annemlere netflix izletebilmek için aldım.

elimden 3 mibox geçti.

birinde wifi sorunlu idi, kopup duruyordu, ama netflix sorunsuzdu.

öbüründe ise wifi sorunsuzdu, ama bir kaç saat netflix kullanımı sonrası cihaz netflixte hata vermeye başladı.

üçüncü cihaz ile 1 senedir sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

bayağı cihazda netflixte bir sorun var bilginiz olsun. yazılımsal değil donanımsal sanırım, ramlerinde sorun olabileceğinden bahsediliyor.

onun dışında performansı da çok harika denemez. takılan bir arayüzü var bence, kendi tvmin akıllı özelliklerinden miboxa geçince ne kadar yavaş olduğunu fark ediyorum istemsizcesine.

fakat android tv iyi bir işletim sistemi, oturup film açılacak ise bu işi iyi yapıyor. fakat iyi bir görüntü kalitesi hız beklenmemeli.

android tvboxlarda en iyi cihaz bence nvidia shield tv. onun fiyatı ise 150 dolar. 150 dolara kampanya denk geliyor ise xbox one s alınabiliyor, o yüzden gereksiz pahalı.
  • anneterligi  (23.11.18 13:08:24 ~ 13:10:06)
Para mohom degil sorunsuz olsun dersen Chromecast.

  • bos gezenin bos ustasi  (23.11.18 14:13:40)
Chorome Cast Sadece görüntü aktarıyor diye biliyorum? Android Box değil sanırım o? Yanılıyor muyum?

  • birşeylersoracağım  (23.11.18 16:06:03)
Evet doğru da zaten Android cihazın var diye kabul ederek yazdım. Dandirik bir tablet bile iş görecektir.

  • bos gezenin bos ustasi  (23.11.18 23:39:04)