[]

hava temizleyiciler virüs ve bakterilere karşı etkin mi

m.epttavm.com

sürekli hasta insanların geldiği bir ortamda işe yarar mı?


 
şahsen para tuzağı olarak görüyorum bu cihazları.

Bulunduğunuz ortamdaki hava akışı, miktarı, yönü vs. biliniyor mu? ortamın dışarısı ile ilişkisi ne? cam sayısı? kapı sayısı? negatif basınç vs.

mikrobiyoloji laboratuvarı çalışanı olarak şahsi görüşüm, adam gibi bir havalandırma sistemi kurulmadığı sürece bu cihazların elektrik harcamak haricinde bir işe yaramayacağı.
  • unique hint kumasi  (23.11.18 11:15:18) 
Rainbow süpürge alın. Her gün süpürün. 1 hafta geçince Süpürmeden önce ve sonra arasındaki farkı sadece derin nefes çekerek anlayacaksınız.


  • ThomasJefferson  (23.11.18 11:21:33 ~ 11:22:25) 
Başka bir markanın hava temizleyicisi var bende. Bakteri, virüs vb. yok etmek gibi bir iddiası yok. Ama alerjenlere karşı etkiliymiş.


  • auroraaurora  (23.11.18 11:52:17) 
bu ürünlerden ofiste kullandık. içinde dandik hepa filtreler var. başka da bir şey yok. havayı temizlemek marifet ister.

para tuzağı+1

büyük çaplı klimalar bile havayı temizleyemiyor. salgın dönemlerinde ofislerde ve otobüslerde herkesi hasta ediyor bu klimalar.
  • hemsta  (23.11.18 11:56:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.