kulaklık tavsiyesi?

selam duyuru ahalisi.. kulak üstü veya içi fark etmez, 100 liraya kadar sağlam kulaklık arıyorum. daha once hiç kulak üstü kullanmadim, o yüzden kablolu ya da kablosuz önemli mi??

O fiyata zor. Sağlam olmaz, ses kaliteli olmaz. Kablosuz olursa zaten direkt leş.

Geçen gün AliExpressten
s.click.aliexpress.com

Bunu aldım. Bruce fiyatı iyi dedi. Beklerim dersen...

Bunun dışında müzil dinlemek için sennheiserın en kötü kulaklıklarından biri olan cx275s kullanıyorum. Ses kalitesi tatmin edici.
  • Delay Fuze  (22.11.18 18:54:30)
trendyolda jbl'in kulaküstü kablolu kulaklığını gördüm. 119 liraydı sanırım ihtiyacım olsa alırdım, Jbl sonuçta.

edit: trendyolda kalmamış galiba, dediğim buydu
www.hepsiburada.com
  • sanquis  (22.11.18 18:54:56 ~ 19:00:51)
20 dolar civarına alabileceğin en iyi kulaklık şudur. Bence bunu haricinde başka model düşünme bile.

www.aliexpress.com
  • synthetic a priori  (22.11.18 19:43:21)
bu senenin başında aliexpressten rock zircon almıştm. 7 dolar falandı o zaman. baya memnunum. şiddetle tavsiye ederim. Bu arada bir hafta falan reddit, internetteki kulaklık inceleme siteleri falan araştırdım ve en çok tavsiye edileni aldım.

  • nundu  (22.11.18 21:24:20)