[]

Boyner iade

iki ay önce boynerden aldığım ayakkabının önü açıldı, ayakkabı markası puma ve fiyatı 675 lira. bu ayakkabıyı boynere götürsem değiştirler mi ya da başka bir ayakkabı alabilir miyim? ayakkabının faturası ve kutusu yok.
 
Fatura istiyorlar. Fatura ile götürunce önce incelemeye yolluyorlar gelen cevaba göre ellerinde varsa ürün değişimi yoksa hediye ceki veriyorlar.


  • brnbrs  (21.11.18 22:01:04 ~ 22:02:11) 
5sene kullanilmis urunu iade aldiklarini biliyorum, network beymen boyner bunlar hep ayni cati altinda ve musteri memnuniyeti dunyanin en ust seviyesi olan markalari


  • müptezel dostoyevski  (21.11.18 22:03:57) 
öncelikle faturasıyla birlikte boynere götürün, onlar incelemeye göndercekler şansınız varsa ilk durumda değişim veya iade yaparlar inceleme sonrası yoksa tüketici hakem heyetine gideceksiniz.
şansınız varsa dedim çünkü benzer durumu kuzenim yaşadı ürünü incelemeye gönderdi tam 2 kez kullanıcı hatası diye geri gönderdiler. ardından tüketici hakem heyetine gitti ve yaklaşık 1 ay içinde ayakkabinin parasini aldi.

  • ezkaza  (21.11.18 22:48:10) 
Benim başıma geldi benzeri , benim 2 ay bile olmamıştı, ayakkabı yırtıldı, ayakkabıyı incelemeye aldılar, 1 ay kadar sonra kullanıcı hatası dediler, Puma ile ilgili buna benzer çok şikayet gördüm. Benim faturam vardı,faturasız işlem yaparlar mı bilemiyorum. Yine de şansınızı bir deneyin, Boyner müşteri ilişkileri iyi çalışıyor, inceleme yapıp red cevabı veren Puma idi.


  •   (22.11.18 02:07:59) 
Aynısı nike'ta oldu bana. İade aldılar.


  • gölgede aynı  (22.11.18 02:14:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.