sunum yapmak, netflixten dizi izlemek için dizüstü önerisi

merhabalar. ben bir dönem tablet aradım, mhl desteği samsung tabletlerde artık yok sanırım. bu yüzden laptoplara bakayım dedim. bütçem kısıtlı olduğu için depentium "n" serisi işlemcilere bakıyorum. n4200 ya da n5000 işlemcilerden birini seçeceğim fakat;

1) Ofis uygulamaları, sunum yapmak, netflixten dizi izlemek ve facebookta okey oynamak gibi işlemleri yapabilir miyim?

2) çoğu cihaz 720p destekli 1366x768 çözünürlüğünde ekranla geliyor. hepsi de onboard ekran kartına sahip doğal olarak. 1080p bir ekrana bağladığımda, dizi izlemek için vesaire; 1080p olarak görüntü alabilir miyim?

bütçe 2750. tavisyede de bulunabilirsiniz.

o paraya gözünü kapatıp alacağın herhangi bir bilgisayar o işi görecektir.

ayrıca evet, 1080p görüntü alabilirsin.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (21.11.18 17:03:05 ~ 17:03:17)
Merhaba,,

AMD A9 işlemci de düşünebilirsiniz. Oldukça performanslılar.

Mesela aşağıdaki cihaz:

www.hepsiburada.com

Ekran kartı harici Radeon 530 2 GB
8 GB Ram var.

Ben olsam bunu tercih ederim.
  • patates  (21.11.18 18:21:59)
A9 işlemci hatta genel olarak amd işlemciler beni korkutuyor malesef :(

  • sodakapagi  (22.11.18 09:39:28)
m.n11.com

3300. Bütçeyi arttır bunu al.
  • Zeth  (22.11.18 10:58:52)