21 Kasım 2018 N11 ve The North Face Rezaleti

hep sözlükte mi açılacak, buranın ne eksiği var?

dün alışveriş yaptım, bugün tedarik edilemiyor diye iptal etmişler. mağaza resmi mağaza, koskoca north face'in elinde ürün mü kalmadı diye cırladım müşteri hizmetlerine, şikayet kaydı aldık size dönülecek 2 günde dedi.

bundan bir şey çıkar mı? hem indirim kuponu veriyorlar hem de kullanıp ucuza getirince satmaktan vazgeçiyorlar; yok öyle yağma. aynı gün iptal etseler neyse diyeceğim. taksitle aldım, ertesi gün iptal ettikleri için tutar provizyondan çıktı. haliyle ücret iadesi da taksitli olacak, olan kart limitime oldu. yapabileceğim başka bir şey var mı?
teşekkürler...

aynısını morhipo bile yapıyor ve sonuç çıkmıyor çünkü uzaktan satış sözlemesi cartlarında curtlarında bu konuda müşteriyi koruyan bir şey yok. geçen sene başıma geldi aynısı, indirimli alınca stokta yok diye iptal ettiler. ben alınca ürün kapandı, iptal ettiler ürün açıldı tekrar sipariş verdim yine kapandı yine iptal ettiler yine açıldı. stoktaki son üründü ve fiyatı uygundu indirimsiz de her türlü gider diye iptal ettiler kesin.

edit: müşteri hizmetlerine yaz yine de, belki önceki siparişlerine bakarlar. üslubuna bakarlar falan cüzdanı kabarık müşteri kaybetmeyelim diye telafi etmeye çalışırlar.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.11.18 16:09:32 ~ 16:17:11)
Sen o sarı montu alacaktın hacı.....

  • rahip janick  (21.11.18 16:16:31)
yalnız bu karttan çekilen ücretin taksitle iade olması benim çok kafamı kurcalıyor. şimdi biz bankaya taksitle ödüyoruz adamlara değil. bunlar parasını çekiyor veya bekletiyor orasını bilemem. e bu durumda gerçekleşmeyen alışveriş için neden taksit ödemek zorunda kalıyoruz?
kusura bakmayın kaynak yaptım ama...

  • cemiyetin ünlü siması  (21.11.18 16:16:59)
@palve, morhipo direkt satıcı, bunlar aracı şirket ben de oradan yürüdüm zaten; bir mağazanın sizin müşterinizi mağdur etmesine izin mi vereceksiniz, sizin marka değeriniz bu kadar mı dedim alsjkdas.
aldığım ürün de ucuz değil zaten, direkt mağazaya güvenemeyeceksek kime güveneceğiz amk. north face'in yetkili türkiye distribütörüne de mi yazsam acep...

@rahip olm hep senin yüzünden oldu zaten, param da cebimde kalacaktı, gehen gehen diye de gezecektim. beni ne hallere düşürdün!

@cemiyetin ünlü siması, aynı fikirdeyim. resmen benim paramı kullanacak banka ama bana o parayı kullanma hakkı vermeyecek. bunu da şikayet edesim var o derece çıldırdım.
  • Bruce  (21.11.18 16:22:33 ~ 16:24:17)