[]

1+1 evin salonuna şunlardan tavsiye eder misiniz?

Merhabalar

1+1 evimin salonuna koltuk ihtiyacım var. L (köşe) koltuk bakıyorum da, aşağıdaki gibi buldum bir tane. Yatak olması şart.

Acaba sizce bunlar iyi midir? Gidip görme şansım yok ama en uygun bunlar gibi duruyor.

www.sahibinden.com

Veya sizin tavsiyeniz var mıdır?

 
Niye uucuz lan bunlar bu kadar? Mantık olarak güzel. Yani puf ve l koltuk. Ama bu kötü. Biraz daha iyisini bul lütfen


  • kablelvuku  (20.11.18 22:00:51) 
valla bayağı dandik ve çirkin duruyor. idareten almak istiyorsan al.


  • sir gawain  (20.11.18 22:05:59) 
bunları katınıza çıkarmıyor kargo haberiniz olsun. apartmanın kapıya kadar getirirler


  • neverlose  (20.11.18 22:18:03) 
2. el al bunlar çöp.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.11.18 22:24:28) 
Çok çirkin bunlar


  • cloudy  (20.11.18 22:32:07) 
Sir gawain +1
Cok dandik ve cirkin gorunusleri.

  • kuehles blondes  (21.11.18 08:52:24) 
Bütçe buna uygunsa fiyatına göre oldukça işlevsel bir şeye benziyor, çirkin mirkin bu paraya tekli koltuk vermiyor adamlar.

Kurulumunu da yapıyoruz istanbul içi demişler.
  • John Bloor  (21.11.18 09:25:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.