buzdolabında samsung mu lg mi?

ya da başka bir marka mı?
500-600 litre hacimli
enerji tasarrufu fazla olsa iyidir
bütçe 4,500 tl
teşekkürler

siemens ya da bosch.

  • dedim ben sana  (20.11.18 16:38:27)
7 sene once aldigim lg buzdolabini hala kullaniyorum, hicbir ariza da yasamadim.

  • pide  (20.11.18 16:41:21)
Siemens kullanıyorum. Gayet memnunum. Miele de düşünülebilir

  • silah taciri  (20.11.18 16:45:56)
samsung da lgde beyaz eşya sektörüne sonradan girdi. siemens bosch miele ariston vs daha iyidir.

  • mikahakkinen  (20.11.18 17:05:16)
Bence Bosch bu işin ağa babasıdır. Ama hem ben hem de ablam Bosch marka buzdolabıyla sorunlar yaşadık. Kartı falan yanıyor. Garanti süresi bitmediyse hemen gelip hallediyorlar gerçi ama garantisi bittikten sonra sıkıntı. Yedek parçası pahalı...

  • himmet dayi  (20.11.18 17:08:34)
bosch. 3. yılımız, tık etmedi daha.

  • trajikomix  (20.11.18 17:20:33)
Arcelik beko ama en ust segment modellerinden.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.11.18 17:46:35)
alt ve orta segmentte profilo bosch ve siemens le aynıdır. orta segment bsh bakıyorsan profilo öneririm. üst segmentte profilo yoktur zaten.

kaliteli birşeyler olsun diyorsan liebherr bakabilirsin ama bütçeni aşar. miele den falan çok daha iyidir ürünleri.

ben yeni eve şunu düşüyorum. www.hepsiburada.com

zamanın varsa donanımhaber forumlarına da bi bak. forum.donanimhaber.com
  • aktuelbimurunu  (20.11.18 19:28:48)
samsung ve lg eğer küçük şeehirde oturuyorsan problem. servis sıkıntısı yaşarsın.

  • aktuelbimurunu  (20.11.18 19:30:04)
Arçelik-beko +1

Beyaz eşyanın servis imkanı önemli. Hepsi aynı işi yapıyo bunların. Aradaki fark yok denecek kadar az.
  • Delay Fuze  (20.11.18 20:35:55)
Samsung aldık, çok memnunuz. Zaten hem Samsung hem LG 10 yıl motor garantisi veriyor. Bosch alıp da memnun kalan, Türkiye'de 7 hadi bilemedin 8 kişi falan vardır.

  • gkn  (20.11.18 21:17:45)
Lg'yi bilemem ama kesinlikle Samsung değil, 4 yılda aldığımız dolap bozuldu, hem garanti konusunda, hem de servis işleyişiyle ilgili çok sorun yaşadık, şu anda dolap için ya 2500 tl tamir parası ödememiz ya da dolabı çöpe atmamız gerekiyor. Bozukluk biraz da şans işi, her markada karşılaşılabilir ama servis ve müşteri hizmetleri problem çözme değil problem yaratma üzerine tasarlanmış gibi.

  •   (21.11.18 08:03:24)