[]

zamanı geri almak..

mümkün mü arkadaşlar böyle bi şey... yapabiliyo muyuz bunu?.. geçmişe dönüp hayattaki çok kritik bir hatamızı düzeltip tekrar gelsek bi seferliğine

böyle istediğiniz oldu mu hiç?.. öyle bi hata yaptınız mı?


 
hepimizin olmuştur. sen biraz life is strange oyna. iyi gelir bu kafaya.


  • kablelvuku  (20.11.18 15:41:30) 
Zaman makinesinin icadı mümkün olmadığından maalesef imkânsız.
Birkaç defa oldu kendi adıma konuşursam.

  • simderun  (20.11.18 15:42:26) 
(bkz: herkesten sil) özelliği fena olmazdı anılarda


  • hasmetizm 2046  (20.11.18 15:45:22) 
Keşke mümkün olsa :(
24 eylül sabahına geri dönüp kritik bir hatamı düzeltmeyi çok istiyorum. Başka bir zaman değil.

  • pati  (20.11.18 15:46:03) 
neyin hata oldugu tartisilabilir bir sey hocam. o hatayi yapmadiginizda nasil bir yasaminiz olacagini hic bilemeyeceginiz icin hata degil secim demek lazim. secimlerimizin sorumlulugunu almak ve onlarla yasamak zorundayiz. ne yazik ki baska bir ihtimal, simdilik, yok.

ama ben zaman zaman soyle dusunup kendimi rahatlatiyorum; simdilik varligini bildigimiz tek evren bu, ama baska evrenler de var, baska bir evrende diger secimi yapmis bir kassiopeia var, yani obur hayati yasayan bir ben varim aslinda, sadece henuz karsilasmadik, benim payima bu yasamda vakit gecirmek dusmus :)
  • kassiopeia  (20.11.18 15:54:37) 
evet yaptım. lise 2 de sayısal değil, eşit agırlık seçmek için geri dönmeyi öyle isterdim ki..


  • gunbatimi  (21.11.18 09:52:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.