[]

Ttneti nereye sikayet edeyim

6 aydir port sikintisi nedeniyle internet hizmeti alamiyorum. Btk’ya ve cimer’e sikayet ettim ancak faydasi olmadi. Simdi ulastirma bakanligina sikayet edicem. Onlarinda online sikayet bildirme hizmeti yokmus, mecbur mektup yazdim bende.

Islemleri hizlandirabilmek icin baska nerelere sikayet edebilirim? Cumhurbaskanligi, icisleri bakanligi, genelkurmay daha nerelere yazayim?


 
Linkedin'den ttnet'in çalışanlarını bulup onları mı taciz edeyim?


  • rahmi pinkfloydoglu  (20.11.18 10:18:03) 
bence ttnet genel müdüründen randevu al onu ziyarete git. ekipleriniz dertlerimi çözmüyor diye anlat.


  • helenart  (20.11.18 10:19:20) 
Bir baktım da sizin problemden o kadar çok var ki...

www.sikayetvar.com

Belki hep birlikte hareket edip dava açabilirsiniz.
  • monogram  (20.11.18 10:26:53) 
Hiçbirinin BTK'dan daha etkili olacağını düşünmüyorum. Bu konularda yetkisi olan en yüksek merci BTK (Tecrübe edindiğim kadarıyla)

Port açılana kadar beklemeniz gerekecek gibi duruyor.

Bir de superonline'ın port alamayan müşterilerine şöyle bir teklifi var. Pahalı ve taahhütlü ama internetsiz kalmaktan iyi olabilir. Normal fiyatı 159 ama port alamıyorsanız 119'a iniyor.
www.turkcell.com.tr
  • nuevo  (20.11.18 10:27:02 ~ 10:28:03) 
@helenart TTNET'in ceo'suna kaç defa yazdım twitterdan. ilgileniyorum, takip ediyorum vs dedi ama yine değişen birşey olmadı, en son başka bir yetkiliye yönlendirdi o da çare olmadı.

@nuevo abi BTK'ya yazınca bi aksiyon olacak zannetim, yazdığım şikayet metnini direkt TTNET'e iletmiş, onlarda genel geçer bir cevap verip sallamışlar. Yaptırımı olmadı yani.
  • rahmi pinkfloydoglu  (20.11.18 10:43:31 ~ 10:44:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.