Tütün Öğütücü

Merhaba. Bursa'da tütün öğütücü almam gerek. hediye olacağı için bugün almam gerek. O yüzden de internetten sipariş veremem. Ekteki resimler örnek. Nereden bulabilirim?

Ahmetpaşa Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd., 16050 Merkez/Osmangazi/BURSA

Bu adreste kıyafetleri laciverde çalan mavili arkadaşlar var. Onlara bu niyetinizi anlatın, yardımcı olurlar. Çok memnun kalmıştım ben İzmir şubelerinden.
  • farabi  (20.11.18 09:48:27)
şu kuru kafalıdan var bende aliexpressten almıştım:)) letgoya bak bence bulunuyor.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (20.11.18 09:50:07)
@farabi, verdiğiniz adres koca bir sokak sanırım, daha spesifik olma imkanınız var mı?

@yazar, letgo aklıma geldi ama oradaki arama opsiyonu aşırık siktiriboktan olduğu için sonuç alamadım :(
  • winston  (20.11.18 10:02:01)
arkadastobacco.com da var

  • buseduz  (20.11.18 10:09:47)
Durun adresi linkleyeyim :D www.google.com.tr

  • farabi  (20.11.18 11:03:57)
gorukleye git, orda bitane is hani var, yuzunu petrol ofisine dondugunde sag tarafa dogru kaliyor. onun alt katinda tutunculer var, orada "tutun ogutucu" alabilirsin.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (20.11.18 15:50:54 ~ 15:51:06)