Çok kırığım duyuru

Öyle kırgınım öyle kırgınım ki, keşke böyle kötü insanların yaşadığı bir dünyaya hiç gelmemiş olsaydım. Bir insanı paramparça etmek böylesine kolaymış. Nasıl baş edeceğin ?

edebiyat veya muzikle

  • acetaminophen  (20.11.18 00:20:26)
@cesario aslında duyuruyu yazdıktan sonra aklıma geldi, haklısın buralarda olabilirler :(

  • turuncu tonlarda  (20.11.18 00:25:19)
sizi kıracak gücü vermeyin. zaman zaman hepimizin beklentileri fazla kalabiliyor. kangrenliyse kendinize gerekli dersi çıkarıp kesip atın, gitsin. geçecek.

  • bir garip melek  (20.11.18 00:28:10)
Kiyamam lan.

Bir taylan olarak basini omzuma koymana izin veriyorum :')

Saka saka ne halin varsa gor..
  • bir3iki7  (20.11.18 00:31:02)
umudunu yitirme. onu kaybettiğinde geride bir şey kalmıyor.

  • su aygırı  (20.11.18 00:37:36)
Masum bir bebekten nasıl zalim ve vicdansız insanlar çıkıyor ?
Gerçekten hayret ediyorum. Çok kötü insanlar var.

  • alicandan  (20.11.18 00:40:06)
İnsanların sizi kırabileceği kadar hassas olmayın,

Kimseye tam güvenmeyein,

Kimseye tam teslim olmayın,

Kimseye tam inanmayın,

Kimseyi tam sevmeyin.

Evet kimseyi.
  • John Bloor  (20.11.18 08:35:00)
Boyle durumlarda aklima hep bu sarki ve meshur klibi geliyor.
youtu.be

Aglama yani
  • acemi  (20.11.18 09:33:22)
Üf ben de çok kırgınım ya, sabah uyanıp bir sürü kişiyle kafamda kavga ediyorum, akşam uyuyana kadar bitmiyor kavgalarım, ağlamalı zırlamalı bir de. Paranız varsa terapiye gidin, ben içip içip erken uyumaya çalışıyorum mesela.

  • whoosie  (20.11.18 10:00:10)