Oda ısıtması

Arkadaşlar 25 m2 bir odayı en iyi nasıl isitabiliriz? Ufo işe yarar mı? Evetse nasıl bişey alalım? Değilse ne yapalım?

biz geçtiğimiz iki gece, 25m²'den daha büyük bir salonda hani şu kalorifer peteğine benzeyen ısıtıcılar var ya, onunla ısındık.

ben odanın genelinin ısıtılması gereken durumlarda ufo gibi sadece geldiği yeri ısıtan ısıtıcılardansa tamamiyle ısınan materyallerin daha verimli olduğunu düşünüyorum.

ayrıca bizim kullandığımız ısıtıcıda ufak bir de fan vardı. gayet iyiydi.
  • baharat  (19.11.18 15:55:51)
Ufo odayı değil karışında nereye bakıyorsa o kısmı ısıtır. Vigo ısıtıcılar var ama 25 metrekare oda büyük ve sağlam elektrik faturası gelir. Yine de klima alamayacaksan vigo ısıtıcılar düşünülebilir.

  • alicandan  (19.11.18 16:15:15 ~ 16:15:37)
en iyi klima ısıtır. yüksek wattlı fanlarda ısıtır ama çok elektrik çeker.

  • mikahakkinen  (19.11.18 16:25:48)
Klima kadar les bir isinma yontemi yok onermem. Ufo da begenmiyorum. Ben eski tip elektrikli soba(rezistansli) veya fanli soba kullanirdim.

  • bos gezenin bos ustasi  (19.11.18 16:33:34)
ufo tarzı ışıkla ısıttığını iddia edenler ısıtmıyor. ışığı gören tarafınız yanarken ışığı görmeyen yerleriniz donuyor

yağlı radyatörleri hiç denemedim bir şey diyemeyecem ancak fanlı ısıtıcılar müthiş ısıtıyor. termostatı da var, istediğiniz sıcaklığa gelince otomatik duruyor, düşünce otomatik çalışıyor. odayı gerçekten ısıtıyor bu meretler.

piyasa fiyatı en düşüğü 100 liranın biraz üzerinde bu meretler. bu sabah tekzende 100 küsürattan 60 küsürata düşen bir model gördüm. alacaksanız aklınızda olsun, çok iyi fiyat
  • yemrem  (19.11.18 16:58:09)
konvektörlü ısıtıcı o odayı fırın gibi yapar. en az elektriği de muhtemelen o yakar.

  • babilbaligi  (19.11.18 17:06:15)
www.koctas.com.tr

bundan kullanan tanıdığım var. çok memnunlar.
  • MtKrt  (19.11.18 17:06:52)