[]

Sinemia Kartsız ile Akasya'da IMAX Bilet Alabiliyor muyuz?

Merhaba,

Bu sinemia kartsız tüm salonlarda geçerli değilmiş, geçerli olduğu salonları da bir türlü bulamadım. Kendilerine ulaşmak da pek mümkün değil, ulaşma seçeneklerinden de dönmüyorlar. Gerçi bu bende üyelik için soru işaretleri de uyandırdı ama.

Şu an sinemia'ya üye olsak, henüz kart gelmeden, anında Akasya Cinemaximum IMAX salonuna bilet alabilmemiz mümkün mü?

Teşekkürler.

 
imaxlarda geçiyor. benim üyeliğim ayda 3 film, bir filmi imax olarak izleyebiliyoruz. kartınız gelmeden film zor, 2 türlü bilet almaya yönlendiriyor sistem 1i kartla alma, 1i app üzerinden şifre veriyor. ama kartsız zor. kart gelmeyen üyelik aktif olmuyor sanırım.

evt canlı destekleri çoook kötü.
  • benaslinda  (19.11.18 11:30:16) 
Kartsız diye bir seçenek var sık sorulan sorular'da, anlatmış, ama tüm salonlarda yok diyor. E hangi salonlarda olduğunu da göremiyorum, bu nasıl bir sistem anlamak mümkün değil. Üyelik alıp almamaya ona göre karar vereceğim sözde, ama bu bilgiye ulaşmak neden bu kadar zor onu çözemiyorum.


  • bi mekan  (19.11.18 11:31:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.