Big data ve veri analitigi icin

Devlet okullarında yüksek lisans varmı

Kurs olarak itununkini düşünüyorum siz ne dersiniz

Bir de nette bir site vardı data ile alakalı yabancı site 300 dolara r pyhton öğretiyordu hatırlayamadım yardımcı olabilecek varmı

Ya da bu iş için ne tavsiye edersiniz

Raporlama uzmanıyim

Tesekkurler

boğaziçinde bir program vardı. ama tam hatırlamıyorum. boğaziçine bir bakın.

  • fosforlu cevriye  (18.11.18 23:06:49)
300 dolares çok, kimse kusura bakmasın. 300 istemesi için hocaların birebir evde ders anlatması lazım rakiplerinin fiyatlarını -hatta ücretsiz yığınla kaynağı- düşününce.

  • denek hayatım  (18.11.18 23:37:05 ~ 19.11.18 16:59:35)
@denek hayatım 300 dolar yıllık siteye uyelik

  • seyyar satıcı  (18.11.18 23:43:47)
internette ucretsiz bir suru kaynak bulabilirsin. bilgisayar ile ilgili herhangi bir konuda o kadar para verilmesinin hicbir mantigini goremiyorum. en kotu udemy yada coursera'da cok daha uyguna big data ve data analysis kurslarini bulabilirsin.

  • crucio  (19.11.18 00:15:14)
İTÜ kursunda sadece kodlama yok ama iodlamadan daha önemlisi bu iş için kullanılacak modellemeleri

Mesela finans analitigi denmiş
Müşteri yönetimi analitigi denmiş
Kodlama sadece başlangıç olur kalanını yine kendim çalışmak zorunda kalirim
  • seyyar satıcı  (19.11.18 06:08:48)
site olan datacamp olabilir.

  • passion rules the game  (19.11.18 08:22:34)