pantene şampuan kullanananlar bakabilir mi bi buraya?

eski kalitesinin olmadığı görüşündeyim. yeni serileri iyi değil, saça iyi gelmiyor ve saçı döküyor gözlemlediğim kadarıyla.

uzun süre pantene kullanıp son zamanlarda memnun kalmayan, benim gözlediğim durumları gözlemleyen oldu mu?

yarın yeni bir şampuan alıcam. uçları boyalı saçlarımın. önerisi olan varsa dinlerim.

elseve, elidor hakkında ne düşünüyorsunuz? bunlar iyiyse hangi serilerini önerirsiniz?

aynı görüşteyim. elseve boyalı saçlar için olanı fena değil

  • HasanK  (18.11.18 22:37:34)
Yaklaşık 12 senedir pantene kullanıyorum. Bir ara sabunu denedim ama yapamayinca geri pantene döndüm. Ben pantene serilerinden doğal sentezi çıktığı ilk günden beridir kullanıyorum ve gayet memnunum. Herhangi bir fark gözlemleyemedim galiba:/ Sadece içeriğindeki kimyasal duşta soluk alırken genzimi yakmaya başladı onun dışında bir şey yok sanırım.

Elidoru bilmiyorum ama elseve kullananlara sordum memnunlarmış.
  • Amaranta ursula  (18.11.18 22:39:17)
panteneden önce elseve boyalı kullanıyordum. ben de memnundum. yumuşacık yapıyordu saçları.

daha pantene kullanmam artık.
  • aslan burcu kadini  (18.11.18 22:40:03)
Panten kullanicisiyim.
Hem kokusu değişti hem de sanki etkinligi azaldı. Sanırım fiyat arttirmak yerine kaliteyi bozdular.

  • herhaltibiliyoring  (18.11.18 22:42:02)
Kokusu çok kötü oldu artık kullanmıyorum, gliss magnificent strength'e geçtim.

  • anarsika  (19.11.18 00:35:11)
evet kokusunun artık eskisi gibi olmadığını hissetmiştim ben de.

en son morfose bitkisel tuzsuz şampuan aldım, bir kaç kez kullandım memnun gibiyim.
  • elma  (19.11.18 01:54:02)