[]

Udemy'deki kurslar Black Friday nedeniyle 25 liraya düşmüş. Değer mi sizce?

Merhabalar

Yazılımcıyım. Buradan daha önce yazılımla ilgili kurs alan oldu mu?

25 liraya düşmüş te kara cuma nedeniyle. Sizce değer mi?

 
zaten hep 24 lira değil miydi.


  • gezegen olan pluton  (18.11.18 17:05:47) 
yorumları ve değerlendirmeleri dikkate alarak satın alabilirsin.


  • fever  (18.11.18 17:07:10) 
Çoğu kurs içeriğini başlıklarla gösteriyor. Bu başlıklara bakarak ve yorum/aldığı yıldızlara bakarak değip değmeyeceğine karar verebilirsin. Çok ucuz fiyatlara çok kaliteli kurslar bulman çok olası, özellikle yazılım için.


  • Nocturne  (18.11.18 18:28:43) 
Yorumlara kanıp satın aldığım birkaçından kazık yedikten sonra, önce torrentten çekip bakıyorum değer mi diye.

Bir de udemy, ota boka indirim yapıyor. Gaza gelip çok para harcama.
  • fermiparadoksu  (18.11.18 18:50:23) 
30 gün koşulsuz iade hakkınız var arkadaşlar. beğenmediğiniz kursları direkt iade edebilirsiniz. ne tür eğitimlere bakıyorsunuz?


  • undertaker  (18.11.18 21:17:27) 
Niye torrent'ten indirmiyorsun ki?


  • noluyo yaa  (18.11.18 21:23:38) 
değer.


  • babilbaligi  (19.11.18 13:42:57) 
Yorumlara bakarak karar ver, beğenmezsen iade hakkın da var. Kursuna göre gayet değer.

Yalnız şu an 25'e almasan herhangi bir zaman en kötü 35-40'a alabileceksin zaten :D Hiç tam fiyata satılmıyor o dersler.
  • nhk ni youkosu  (19.11.18 14:09:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.