[]

Ucuza ayakkabı alma yöntemi

Ayakkabılar deli gibi pahalı 300 tl den aşağıya ayakkabı bulunmuyor artık. Bu işin bir kurnazlığı var mı bildiğiniz ? Yurtdışı menşeili sitelerden ucuza orijinal ayakkabı alma şansımız varsa savaş çıkacakmışçasına depolayalım ? Ne biliyim dolara hiç gereksinim duymayacağımız siteler mesela. -_-
 
çakma al bence. yurtdışı olayına hiç girme.


  • gölgede aynı  (18.11.18 13:53:37) 
yurtdisindan getirecek tanidigin varsa sportsdirect in sitesine giriyorsun, siparisi onun adresine gönderiyorsun. o gelirken getiriyor.


  • proteus  (18.11.18 15:06:48) 
amazon almanya sitesinde güzel indirimler oluyor ama takip etmek denk getirmek lazım..

üstelik almanya sitesi %18 alman kdvsini fiyattan düşüyor.. tabi sonra bizimkiler %18 gümrük vergisi ekleyince fiyat değişmemiş oluyor.. mesela satış fiyatı 50euro olan bir ayakkabıyı yine 50euroya almış oluyorsunuz ve üzerine sadece kargo ücreti ekleniyor.. sonuçta her türlü türkiye fiyatlarından daha ucuza gelmiş oluyor..
  • strobist  (18.11.18 16:45:11) 
bu işin kurnazlığı değil de cefası var sadece, alacağın ayakkabıyı belirleyip sürekli takipte olacaksın, bir kampanya, indirim denk geldi mi yapıştıracaksın.


  • gezegen olan pluton  (18.11.18 17:08:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.