[]

ödenmemiş google ads borcu

200 küsür lira borcum varmış gugıl mail atmış, çok saçma geldi bana ama bakıyorum baya resmi mail, atılan mail içinde yönlendirdiği bir link yok bi şey yok. ciddi ciddi borcum mu varmış benim? hiç kullanmadım gugıl adsense şeysini nerden oldu bu?
 
Google Adsense yayıncı servisidir reklam veren servisi değil, Eğer mail Google Adwords'den geliyorsa daha önce bir reklam hizmeti aldıysan doğrudur ama almadım diyorsan birisi senin e-posta adresini adwords hesabına bağlamış olabilir ama o zaman da sana bilgilendirme maili ve ara ara rapor geliyor olması lazımdı. E-postanın gerçekten google'dan geldiğinden emin ol yeni bir dolandırıcılık şekli olabilir.

E-Posta gönderen adresi google gibi görünüyor olabilir bu tür e-postaları göndermek mümkün e-posta header verilerine bakarak gerçekten google'dan gelip gelmediğini kontrol edebilirsin.
  • solo  (18.11.18 12:45:34) 
ads.google.com adresine gidip email adresiniz ve sifrenizle oturum acip hesaba bakin borcunuz var mi diye.

Mailin icinde gelen bir linki tiklamayin, phishing olabilir.
  • crown  (18.11.18 15:55:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.