Dell latitude 7000 vs. Lenovo Thinkpad t/x

Selam. Ikisini de yeterli sure kullanmis olan var mi? Kagit uzerindeki veriler disinda ne gibi farkliliklar var kullanici deneyimi olarak?

T430 kullaniyorum 2 senedir. Biraz hantal kaliyor, bataryasi da eskisi gibi degil. Yukseltmeyi planliyorum yine Thinkpad alarak ama butcem 3. Nesil x1 carbon'a yetiyor. Muhtemelen t460 da o civarlardadir cok bakmadim. 2. El alicam. Arastirdigim kadariyla latitude serisi de kayda deger duruyor. Hic kullanmadim. 7480 falan alabiliyorum ayni butceyle. Onerir misiniz? Veya diger markalarin is serisi laptoplarindan tavsiyeniz var mi?

Thinkpadin genel olarak dayanikliligini, ust duzey malzeme kalitesini, klavyesini falan seviyorum.

ikisiyle de kısa birlikteliklerim oldu, uzun değil ama şunu düşünüyorum: dell'de o bahsettiğin "genel olarak dayanikliligini, ust duzey malzeme kalitesini, klavyesini falan" bulamazsın.

X serisi iyidir.
  • fever  (18.11.18 02:08:46)
Artik W'da Lenovo'dan baska bir marka almak yok. T470'den bildiriyorum.

  • baldan kaymak  (18.11.18 02:32:38)
Yüzlerce thinkpad sattım bir tane adam abi benim de şu sıkıntım var demedi bu zamana kadar.
thinkpad al kesinlikle. X olur t olur ne olursa olsun ama thinkpad olsun.

  • Giovanni Pipitto  (18.11.18 10:12:18)
HP Elitebook tavsiye ederim. hem kasa, hem klavye ile yazma kolaylığı çok kullanışlı. ısınma donma sorunları yok. güzel bi ikinci el düşürebilirsin uygun fiyatlara

  • efruz  (18.11.18 11:30:04)
abi thinkpad'in "herhangi bir" serisiyle hp'leri dell'ler kıyaslamayın nolur :( biraz hantal kalıyor dediğin cihaz 2012 üretimi. şu an 6. yılında, ikinci sahibisin. hala çalışıyor :) bide böyle düşün :) thinkpadden şaşma derim. hayal kırıklığına uğrarsın

  • Tears of Devil  (18.11.18 11:58:39)
İş bilgisayarı olarak her iki markanın en üst modellerini kullandım, dell thinkpad serisinin tırnağı bile olamaz, hiç düşünme thinkpad al geç

  • zikardo  (18.11.18 16:21:36)