yurtdışı black friday indirimi

merhabalar şuan ingilterede bulunuyorum. bu aralar telefon almayı düşünüyorum (mümkünse iphone x). malum önümüzdeki hafta black friday. bu vesile ile telefonlarda ciddi bir indirim olur mu sizce? olursa hangi sitelerde olur? teşekkürler.

ingilteredeki adam bile indirim kollamasın lütfen ya. ingiltere'ye gidebiliyorsan o telefonu almalısın dostum. ayrıca ayfon pişmanlıktır.

  • beni arayan olursa banyoda de  (18.11.18 00:53:59)
inidirim kollamak yada kovalamak değil mesele. olayın ingiltere gidebilmek ile ilgisi nedir onuda bilemedim. ama alacağın birşeyi daha ucuza alma imkanın varsa değerlendirmez misin?

  • lrdrylgh  (18.11.18 00:57:39)
@ beni arayan olursa

ağır saçmalamışsın. hani dediklerinin adamın sorusuyla alakası yok, aslında en ufak bir şeyle alakası yok da neyse.

hocam amazona bak, ya da bestbuy gibi yerel zincirlere bak. ama iphone larda indirim olacağını sanmam
  • oscar  (18.11.18 01:11:22)
Amazon +1
Oscar +2

Ama iphone pismanlik kismina; uzulerek kismen katiliyorum.
  • baldan kaymak  (18.11.18 01:21:01)
apple urunlerinde black friday olmaz. hatta hicbir zaman hicbir sekilde indirim olmazsa. sadece eylul ayinda "back to school" kampanyalari oluyor o kadar.

iPhone pismanliktir +1000
  • crucio  (18.11.18 02:33:55)
iPhone'da indirim yok arkadaşların dediği gibi. eğer dönmeyeceksen Türkiye'ye iPhone x al oradan, ben kullanıyorum oldukça memnunum. Haa yok geleceksen pek avantajlı olmayabilir zira en son kayıt ücreti 500 TL oldu, pound desen 7 tl, bura ile aynı fiyata gelebilir. hatta bura daha ucuz bile olabilir :)

  • giovanne  (18.11.18 09:47:37)
carphonewarehouse.com

  • kif  (20.11.18 18:17:01)