[]

takip etmelik türkçe youtube, twitch yayınları

ingilizce bol bol var ama türkçe içerik üreten kıyıda köşede kalmış kimi izleyelim?
500.000 ve daha fazla takipçiye sahip kanalları önermezseniz sevinirim.
çocuk, makyaj, magazin vb. kanallar hariç hemen hemen her şey kabulüm.


 
Rekabetçi oyun seviyorsan Counter Strike için berkriptepe'yi izliyorum bazen. Kendi ekibi var birlikte oynuyorlar, öyle espriler falan filan. Yorucu bir akşamın ardından yarım saat izlemek keyifli olabiliyor.


  • hitokiri kenshin  (17.11.18 20:12:41) 
Youtube - serkan karaismailoğlu. Sinirbilimci. Gerek uzmanlık alanı gerek hobileri hakkında videolar yüklüyor.


  • farabi  (17.11.18 20:25:26) 
Twitch- Youtube Eastergamers Tv
Çok iyi, efendi birisi. Sohbeti iyidir. Küfür, argo falan kullanmaz. Güncel oyunları oynuyor, bazen nostalji yapıyor.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (18.11.18 04:33:26) 
aldım bakalım hepsini takibe, teşekkürler.


  • denek hayatım  (18.11.18 23:27:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.