atakent hayal kahvesi rezaleti, yardimmmmm

selam
aha da rezalet kepazalik gibi rezalet kepazelik
ilkay akkaya konserine geldim
damsizmisim diye almiyolarmis
biletin hicbir yerinde boyle birsey yazmiyo,.
konser lan bu
ne yapayim simdi, nereyi arayayim
1 saat var, cok kizginim

damınıza bileti monte ederim diyip hır gür çıkar, dayak at rahatla, dayak yersen de rahatla.

Ulan kaç yaşında adamlarsınız hala modern bir ülkede gibi yaşıyosunuz. bunlar hep östrojen fazlalığı.

DAĞIT LAN ORTAMI!
  • binder dandet  (16.11.18 21:10:43)
twitter dan yardır bence sanatçının sayfasına. bu nasıl kepazelik diye.

  • killerbee  (16.11.18 21:12:00)
allah kahretsin ya, neymis biletixte uygun gorulmeyen alinmaz diyomus

  • alttaraf  (16.11.18 21:15:54)
twitter face falan kullanmiyorum

  • alttaraf  (16.11.18 21:16:07)
bemim icin bir yazsa, kapida bekleyen var diye

  • alttaraf  (16.11.18 21:16:25)
lanet olsun twiterdan ilk defa biseyler yazdim, bilmiyorum tek kendi mi goruyor herkes mi goruyor, anlamiyorumda bu islerden, ne arayan var ne soran

  • alttaraf  (16.11.18 21:29:27)
ya gittigimde sanki etiler de clubb, dewrimcilerin hastasi oldugu, benimse sadece sesine bayildigim ilkay akkaya

  • alttaraf  (16.11.18 21:30:07)
bindik otobuse donuyoz, allah kahretsin, sozluk bana dam bul lan Allahsiz!!!

  • alttaraf  (16.11.18 22:59:25)