bodyci vs boksör

Teorik olarak kim döver? Neden?

boksör derim.

boksör fiziksel kondisyon ve teknik, bodyci sadece kondisyona/kas sahip gibi geliyor kulağıma.
kas/kuvvet faktörü kesinlikle önemsiz değil ama teknik olmak apayrı bişi bence.
  • qxgviper  (16.11.18 02:32:44)
sorunun cevabı kendi içinde. dövüşmeyi bilen döver.

  • jangbogo  (16.11.18 02:37:51)
Badici tekrara dayalı çalışıyor. Güç antremanı yapmıyor. Boksörle arasında aşırı kilo farkı yoksa boksör döver. Ama badici 150 kilo baksör 70 kiloysa Badici döver.

  • gölgede aynı  (16.11.18 02:52:59)
Badici 150 boksör 50 kilo olsa gene boksör döver. Siz hiç tüy siklet boksör görmemişsiniz karşınızda ben gördüm, sağlam dayağını da yedim. Evvela dokunamazsınız öyle kolay kolay bir boksöre.
Dövüş 1.5 sn sürer. Badici saldırır ama dokunamaz. Boksör yakaladığı ilk boşlukta burnunu kırar badicinin. Dövüş biter.

  • bos gezenin bos ustasi  (16.11.18 03:49:11)
her türlü boksör kilo farketmeksizin çünkü boksör vücut ağırlığıyla yumruk atar ve vücudun hangi noktalara etkili vuruş olacağını bilir. Boks antrenmanları dayanıklılığa dayalıdır. İki senedir düzenli boks antrenmanı yapıyorum

  • mirty  (16.11.18 08:29:47)
kondisyona dayalı herhangi bir sporla uğraşan birisi, body'cilerin bir çoğunu indirir. gerçek kondisyon ve güç ilaçla şişmeye benzemez.

  • teritori  (16.11.18 08:37:56)
Boksorun tek kolunu tek bacagini bagla yine dover.

  • acemi  (16.11.18 08:41:27)
Döver demeyelim, sportmence yaklaşalım.

Cevap iki sporun da adında gizli :D Teoride body building müsabakasında badici alırken ringte boksör kazanır.
  • farabi  (16.11.18 09:04:58)
hayatında en fazla 2-3 kavgada yumruk sallamış badici, bir yumruğu binlerce kez çalışmış boksörün karşısına çıkmaya korkmalı bence. ayrıca badici hantal, boksör çevik olur.

  • ssiradanbirigibi  (16.11.18 11:10:45)
ortaokuldayken çok yapıyorduk bu vs leri. bunun bir tık ötesi "2 milyon para vericekler ama bi kere kondikliycekler lan, evet der misin?" olur.

cevap: boksör her türlü alır. badici ne allasen.
  • Tears of Devil  (16.11.18 12:38:26)
bodyci<boksor<sat komandosu

  • eindaclub  (16.11.18 14:05:56)
Teoride de pratikte de boksor. Istisna olabilir tabii ama genel olarak boksor.
Nedeni boksor dedigin adamin isi yumruk atmak, adam yumruk atmayi ogreniyor surekli. Adam kavga bile etmeyip tek yumruk isi bitirmesi cok olasi. En az enerjiyle en guclu yumrugu en ktitik noktaya nasil yerlestirecegini ogreniyor adam.

  • stavro  (16.11.18 14:38:14)