Olsa ne iyi olurdu dediğiniz bir web projesi var mı?

Örneğin;

Bir site olsa, arabaya her yakıt aldığımda arabanın kilometresini ve aldığım benzinin litresini girsem, sonra bu alımlarımı ve arabamın ortalama ne kadar yaktığını, x gününden y tarihine kadar ne kadar yakıt parası verdiğimi görsem.

Bir site olsa yaptığım x işi ile ilgili detayları oraya girsem, hem mobilden hem masaüstünden kullanabilsem, sonra açıp ne zaman ne yapmışım detaylı bir şekilde görsem.

Bir site olsa, çalıştığım şirketteki personel oradan kayıt açsa ve o kayıtlar benim ekranıma düşse, ben de gerekli dönüşü yapsam, o personele cevap olarak gitse.

Böyle uzar gider...

1)araçlar zaten ne kadar yakıt tükettiğini söylüyor. yakıt fiyatı ise kolayca hesaplanabilir. iyi bir fikir değil bu.
2) bunu yapan mobil uygulama çok ve ücretsiz. Örnek trello
3) bunun için yüzlerce yazılım var.
  • ebabil curnatasi  (16.11.18 05:27:40)
Facebook gibi ama ilçe ilçe çalışan mesela matkap ihtiyacım var siteden sorsam .erdivene ihtiyacım var
Ya da bisiklet grubu kurabileceğiniz kitap paylasabilecegimiz
Platform olarak kullanabilecegimiz ama gerçek hayatta da iletişim kurulabilecek platform forum vs.

Mahallemizde uygulaması esnaf için var Facebook'ta da saydığım benzer şeyler var ama tam karsilamiyor gibi geldi ne dersiniz
  • seyyar satıcı  (16.11.18 07:43:03)
1. facebook instagram gibi yerlerde fotolar içinde arama yapma. mesela instagramda arkadaşım metin'in paylaştığı fotolar içinde arabalı olanları gösterecek; facebookta lise kısmında "galatasaray lisesi" yazan arkadaşlarımın fotoları içinde vibratör olanları tarayacak gibi..

2. o kadar porno sitesi var. giricez siteye, bi fotoğraf yüklücez, sonra o fotoğraftaki yüze en yakın yüzün olduğu porno filmler dizilecek önüme
  • barankovan  (16.11.18 09:02:56)
arkadaşlar duyurudaki 3 projeyi örnek olarak verdim, kullanışlı olmadıklarını biliyorum, zaten bu yüzden iyi bir fikir arıyorum.

  • işimdeyim gücümdeyim  (16.11.18 17:46:09)