Kazalı araç alınca ne oluyor?

kaza yapmış ama tamir edilmiş. bu araçlar sürekli arıza mı yapıyor? alınmamalı mı?

abim 206 almıştı bilmem kaç kere kaza yapmış, taklalı falan. haftada ilçeden merkeze gelirlerdi, arabayı da mutlaka sanayiye götürürdü. aklın varsa alma.

  • diffarentiationation  (15.11.18 20:15:53)
kazaya bağlı üretimde yapılan şase ayarları kaçtı mı tekrar düzen tutmuyor araçlarda insan eli ile düzeltilemiyor
ancak kaportasal hasarlarda kazayı gördü isen sıkıntı olmaz ancak bilmediğin bir aracın kazası yapısal olarak da sıkıntılı olabilir sadece kaportasal da olabilir güven ile alakalı

  • basond  (15.11.18 20:17:26)
Pert'ten duzeltilmis arac alinmaz, guvenlik acisindan da cok sakincali.

  • msb  (15.11.18 20:29:13)
Örneğin;
Şasede ya da kasada gözle görülmeyecek kadar dahi olsa bir yamukluk varsa direksiyon bir yana doğru çeker. Şehir içinde ve kısa mesafelerde erbabı değilsen farkına varmazsın. Uzun yol bitiminde bir kolunun diğerinden fazla yorulmuş olduğunu görürsün.
Bu durumdaki araçlar direksiyon hakimiyeti gereken zamanlarda sakınca yaratır.
  • oguz altun  (15.11.18 21:27:24)
agir kazali araclarin sikinti cikartmasi normal, ben olsam almam. aldiktan sonar satmasi da zor. ufak tefek vuruklardan bisey olmaz.

  • cooperr  (15.11.18 22:23:32)