Bauhauss ve Koçtaş iade

Merhaba

Bir ısıtıcı alıcam mağazadan. Bu 2 şirketin iade politikasi nasıldır acaba?

www.bauhaus.com.tr

internet sitesinde iade edilebiliyor deniyor ama mağazadan alınıp denendikten sonra aynı imkan var mıdır sormak istedim size.

Teşekkürler

Deneyip hemen sonucunu göreceğiniz bir şeye mağazada denetin. Almazsa almazlar çünkü.

  • baal  (15.11.18 18:43:09)
internetten alırsan 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsin.. bu kanunen hak olarak verilmiş sana..
mağazaların ise kendi kararıdır bir şube sorun çıkarmazken diğer şube iade almayabilir..

en güzeli gidip sormak lazım..
  • strobist  (15.11.18 18:43:47)
internette de öyle herşeyi kabul etmiyorlar. paketi açtığın anda kabul etmiyor bazı firmalar.

  • Mehmet Ersoz  (15.11.18 18:46:01)
bauhaus'tan mağazadan çim tohumu almıştım, yanlış çeşit almışım. iade süresi sanırım 15 gündü ama rica edince 25. günde iade aldılar, hem de hiç zorluk çıkarmadan.

Tabi internetten alırsanız mutlaka iade alacaklardır 14 gün içinde. Fakat ısıtıcıyı çalıştırırsanız iade almıyor olabilirler. Isıtıcının yanan kısmı üzerindeki korumaları çıkarınca belki de iade edilebilme özelliğini kaybediyordur, ona emin olamadım.
  • michael_knight  (15.11.18 19:33:01)