[]

pc strateji oyun tavsiyesi

strateji oyunlarından epeydir uzağım. şu an popüler olanlar hangileridir? aoe tarzı kılıç, ok, atın olduğu da olur red alert tarzı robotlu da olur.
 
Civilization pek popüler son yıllarda


  • cay koy geliyorum  (15.11.18 17:25:20) 
age of hd'si geldi eğer oynamadıysan, gerçi oldu o bayağı ama...


  • cemiyetin ünlü siması  (15.11.18 17:34:47) 
cc generals çok severek oynardım eskiden.


  • m4a87td  (15.11.18 18:21:56) 
northgard denebilirsin.


  • lisw  (15.11.18 19:10:00) 
aa northgard+1, evet. bana biraz kısa geldi ama sevdim bayağı.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun
bunu da tavsiye ederim.
  • cemiyetin ünlü siması  (15.11.18 19:15:29 ~ 19:19:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.