Her allahin gunu girip vakit harcadiginiz online platformlar

Hangileri ve gunde ya da haftada ne kadar zaman harcıyorsunuz tshmini?
Duyuru, eksisozluk, face vs.

BuzzFeed en cok zamanimi aliyor.

  • Traveller  (14.11.18 21:29:21)
duyuru,
sözlük,
purosever forum, whatsapp grubu
instagram
  • oligomer  (14.11.18 21:33:46)
Eskiden duyuru idi.
Gün itibariyle son vereceğim.
Sahibinden de ev bakıyorum
Sözlük okuyorum
Spotify da müzik keşfine çıktığım oluyor
  • zxcd  (14.11.18 21:39:29)
duyuru ve sözlüğü gün boyu takip ediyorum.
twittera arada girip haberleri okuyorum.
instagrama belki günde bir kere girip bakıyorum.
  • cay koy geliyorum  (14.11.18 21:41:38)
facebook,duyuru,youtube günde 2-3 saat

  • basond  (14.11.18 21:53:24)
Goy goy icin duyuru ve reddit.

  • superfluid  (14.11.18 21:54:32)
spotify ve instagram. spotide buldugum muzikleri dinliyorum bi yandan instagram kesfette dolasiyorum saatlerce meh bos insanim

  • aydonno  (14.11.18 22:02:30)
Twitter ve Spotify.

  • levent bilgen  (14.11.18 22:06:38)
ekşi sözlük
ekşi duyuru
reddit
hfboards
flashscore
havaforum (sonbahar-kış sürecinde 4 ay kadar hemen hemen her gün, yazın nadiren)

tahmini zaman için bir şey diyemem. yeri geliyor tamamen boşsam 6 saat reddit, 1 saat duyuru, 1 saat ekşi oluyor. yerig eliyor 15 dakika ekşi, 5 dakika duyuru, 20 dakika reddit vs.

genel olarak sırayla en çok reddit-duyuru-havaforum-hfboards-ekşi diyebilirim ama. flashscore'u dahil etmiyorum çünkü bilgisayarım açıksa o da her zaman açıktır bir köşede.
  • der meister  (14.11.18 22:42:57)