Yurtdışı tatili nerede yapmalı ?

Şimdi bu Euro fiyatlar ile yurtdışında tatil mi yapılır diyeniniz vardır . Ancak yurtiçi oteller 2019 yazı için min %65 artmış.şaka gibi ama yurtdışından gelenlerin yeteceği kanısındalar anladığım kadarıyla.
Geçtiğimiz yıl Rodos yapmıştık.bir arkadaşım Parga dedi.var mı alternatif önerileriniz?
Eşim ve 5 yaşında kızımla gideceğiz.

lizbon ve portoyu tavsiye ederim. çok tatlı ve turistik olmayan şehirlerdi. ben gideli baya oldu gerçi belki biraz daha turistik olmuştur ama portekizi çok sevmiştim.

  • omonia  (14.11.18 20:20:20)
Polonya geldi aklıma. Memleket hakkında hiçbir ilgim ve bilgim yok.

Hayırlı tatiller. Mutluluklar dilerim
  • zxcd  (14.11.18 20:32:57)
yunanistan harika bir ülke ve çok fazla sahil seçeneği var bence deniz tatili ise kesinlikle yunanistan.

  • atacaksinfinke  (14.11.18 20:47:33)
Tam olarak neresi Yunanistan’da ?

  • sapkasiz cikmam abi  (14.11.18 20:54:12)
çok yeri güzel atina olabilir 2 gün sonrasına zakintos,santorini,rodos gibi adalar harika.

  • atacaksinfinke  (14.11.18 21:52:32)