[]

IMAX Fırsat Sitesi

Merhaba,

Bir zamanlar fırsat sitelerinde IMAX için de kampanya biletleri olurdu. Opet ve Migros biletleri IMAX’te geçerli değilmiş. Bir kampanya sitesi de bulamadım. Var mı öyle bir yer hala?

Teşekkürler.

 
Donanımhaber'de çek satışta var.


  • chicha  (14.11.18 15:45:32) 
Turkcell ama alternatif gösterimlerde dahil değildir yazıyor, IMAX’te geçerli mi peki?


  • bi mekan  (14.11.18 16:04:26) 
işini görürmü bilemedim..
www.hepsiburada.com

  • jamswety  (14.11.18 18:00:45) 
Hepsiburada


  • bradshaw  (14.11.18 22:45:50) 
Hepsiburada’da verilen linkte imax’te geçerli değil diyor, ayrıca bu tarz bileti opet 13.5 TL’ye satıyor.


  • bi mekan  (15.11.18 00:59:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.