14 saatlik yol içün öneriler

Yanıma alacağım ağır kolilerden dolayı mecburen yolculuğumu dolmuş ile yapacağım.

Net paketim var, Spotify listeleri emrime amade bekliyor.
Eşofman giymeyi plan ediyorum.
Yolda uyumayı pek beceremem o yüzden yarın öğlene kadar uyuyup yol uykusunun tamamen önüne geçeceğime inanıyorum.

Tüm bu bilgiler ışığında:
Yanıma hangi yollukları alayım, hem uyku açsın hem de tok tutsun?
Mide kramplarım çok oluyor, bunun içün ne önerirsiniz?
Siz bu yola çıksanız hangi önlemleri alırsınız?

Teşekkürler.

Hiç sorma var ya sinir krizleri geçiriyorum düşündükçe.

Bu arada 1 nolu tekli koltuğu kaptım. Tek tesellim aakkakakakakaka
  • zxcd  (14.11.18 14:07:53)
netflix deneme üyeliği alıp, indirilebilir içeriklerden bir liste yapılabilir.

  • spadram  (14.11.18 14:16:12)
tablet bilgisayar artık büyük ekranlı ne varsa al yanına yüzük 3 lemesi yap. tekli koltukta isen büyük ihtimalle priz de vardır o koltukta. o kadar saat yol anca bu şekilde biter. sosyal medya filan max 2 saat sürüyor.

  • belkider  (14.11.18 14:29:36)
Pilde sıkıntı yok ölüsü 10 saat ekran görüyorum

  • zxcd  (14.11.18 14:31:54)
netflix +1
ya da aloha programıyla telefonuna baska sitelerden de dizi vs indirebilirsin.
her ihtimale karşı powerbank
  • hicgudu  (14.11.18 15:23:33)
25 saatlik bir otobüs yolculuğu yapmıştım. Bizdekiler gibi ikramlı falan da olmuyor. Kendimi yolculuğun aşırı uzun olacağına o kadar şartlamışım ki vardığımızda anaa geldik mi olmuştum. Tavsiyem yolculuğun aşırı uzun olacağına ve elden gelen bir şey olmadığına kendinizi hazırlamanız.

  • le jeune turc  (14.11.18 15:38:53)
Ben olsam yanıma leblebi, çubuk kraker falan alırım çünkü mide bulantısı olursa bastırmak için gerekiyor.
Netflix+1

  • kobuzchu kiz  (14.11.18 16:02:16)
- e-kitap okuyucu edin madem 14 saatlik yolculuklara cikiyorsun
- powerbank al, dizi mizi yukle izlersin yolda
- agri kesici al nolur nolmaz
- su, biskuvi, cubuk vb gibi acil durumda tutacak seyler al
  • eindaclub  (15.11.18 10:59:18)