Motorsiklet Ekipman

bir arkadaşım (erkek) 250lik bir aletle motor dünyasına katılmak istiyor.

ekipman konusunda hangi markaları önerirsiniz? çok tırto şeyler olmasın ama en pahalıları da olmasın.

kask
mont
pantolon
eldiven
bot
ve sizin aklınıza gelen diğerleri...

marka ve hatta model önerirseniz pek sevinirim.

edit: şehir istanbul
motor: cb250r

kask bell öneririm şık ve normal fiyat

  • anily  (14.11.18 12:51:45)
Kadıköy Hasanpaşaya gidip canlı görüp hesap etmesi gerekli, tabi İstanbul'da ise.

Değilse her kafadan bir ses çıkacaktır, bütçe önemli. En güzeli motor forumları.
  • John Bloor  (14.11.18 13:06:38)
yani pek yararlı bir cevap olmayacak ama bunun ucu bucağı yok. bütçe nedir?, motosiklet tipi nedir?, kullanım amacı nedir? gibi detaylar olursa daha spesifik cevaplar alabilirsin

  • mirty  (14.11.18 13:08:39)
Kaskında pinlock, DD halka olsun, mümkünse fiberglas olsun. Kesinlikle full face olsun.
Marka: arai, shoei, schuberth, x-lite.
Kask kesinlikle 2018 üretim olsun. Piyasa fiyatı 3000 lira olan kaskı N11'de 1800 liraya bulunca almasın. Eskidir o. Kask kullanılmasa bile eskiyince koruyucu özelliğini yitirir.

Geri kalan tüm materyallerde alpinestars, dainese, rev'it gibi markaları tercih edebilir. Hepsi de kaliteli. Bütçesi ve zevkine göre.
  • yirmisantim  (14.11.18 13:43:28)