[]

1 saniyelik tek taraflı çok şiddetli baş ağrısı

zaman zaman başımın bir tarafına 1-2 saniyelik çok kuvvetli bir ağrı giriyor ve hemen geçiyor. bazen sağ yarım küreye, bazen sol yarım küreye giriyor.

Trigeminal nevralji ile ilgili şeyler okudum ama benim ağrım kesinlikle yüzde, gözde, dişte değil. görme ile ilgili de bir sorun yok.

bir kez doktora gitmiştim, damarsal bir ağrıya benziyor, olmayabilir de, çok artarsa gel dedi sadece.

benzer bir ağrı yaşayan, nedir ne değildir bilen var mı acaba?

 
aniden bırakılan antidepresan ilaçlardan sonra olabiliyor.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (14.11.18 10:16:51) 
Aynı şeyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama çocukluğumdan beri, çok uzun aralıklarla, genelde boynumun sağ ve ya sol arka üst tarafından bahsettiğiniz türden aşırı şiddetli, anlık bir ağrı yaşıyorum. Bu şey çok anlık ve iki - üç saniye başımı hareket ettiremez hale geliyorum.

Ne olduğundan ben de emin değilim.
  • rahip janick  (14.11.18 10:25:17) 
bende de beyindeki kılcal damarlarda tıkanıklık çıkmıştı. hatta beynin bir bölümünde kemikleşme görülmüştür diye bir şey söylemişlerdi. ölen kısım kemikleşmiş sanırım.


  • yemrem  (14.11.18 10:26:04) 
Aynı ağrı bende de oluyor max 3 saniye sürüyor. Önemsememiştim hiç.


  • sacrilegious  (14.11.18 14:57:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.