G500s Benzeri Gamer Mouse Önerisi

Merhaba dostlar,

Son 6-7 yılını Logitech G500 ve G500s ile geçirmiş bünyem bu ürünlerin üretimimin durması sebebiyle açıkta kalmış durumda. Aynı serinin yeni modeli G502 dedikleri aleti kasa olarak küçültmüşler, dolayısıyla önceki modellerdeki elime cuk oturma olayı kalmamış. Bütün mağazaları gezdim hep aynı dandik modeller teşhire konmuş, deneyip göremiyorum da yani. Uzman arkadaşlar bana ergonomi olarak G500s benzeri lazer mouseları önerebilir mi? Mümkünse ağırlık ayarı da olsun lütfen. Ya da belki teşhir ürünü yelpazesi geniş olan mağazaları önerebilirsiniz.

Not: Ben de derdimi sikeyim gerçekten, haklısınız...

ele oturma kısmını bilmiyorum, ama g502 gerçekten kullandığım en sorunsuz fare.

  • yalnux  (14.11.18 00:32:04)
Ya Logitech modelleri vardı sadece teşhirlerde zaten, G502'yi öyle denedim. Ekstra tuşlara ulaşımı şahane ayarlamışlar gerçekten ama G500s bütün parmaklarımı taşıyordu, bunun hem boyunu kısaltıp hem de enlemesine alanını daraltmışlar o yüzden serçe parmağım çok boşta kalıyor. G500s'in özellikle ele mükemmel oturması hoşuma gidiyordu, eksikliğini yaşamak pek içime sinmez.

  • dream machine  (14.11.18 00:40:30 ~ 00:40:55)