[]

şubeye kargo gönderim

bana bir kargo gönderilcek. ama bir şubeye gönderilsin ben oradan alayım istiyorum. var mı böyle bir şey?
 
Şubenin adresini vermeniz yeterli.


  • lana del rey  (13.11.18 21:33:11) 
Var. Adresini verme, kargo şubesinin adını ilçesini ve ilini yaz yeter.


  • 10032007  (13.11.18 21:33:24) 
ben alana kadar gitmez değil mi? ararlar mı ya da?


  • nick bulamadim  (13.11.18 21:37:02) 
Gönderi numarası ile takip edersiniz, şubeye ulaştığında sistemde gözüküyor zaten. Gider alırsınız. Bazı kargo firmaları mesaj atıyor zaten tüm kargo hareketlerini.

Ararlar mı bilmiyorum ama aramaları lazım.
  • lana del rey  (13.11.18 21:39:32 ~ 21:39:43) 
Kargoyu gönderen kişi "alıcı şubenizden teslim alacak" derse not düşüyorlar. O paket dağıtıma çıkmıyor. Kimi kargo firmaları ve/veya şubeleri kıllık yapabiliyor ama bilginiz olsun.


  • gonion  (13.11.18 21:44:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.