[]

internet almak için yeni yıl mı beklenmeli?

akk'da son durum nedir? belirtilen hızlar kotaya dönüşecek diye bir haber vardı. daha sonra bir gelişme oldu mu? yeni abonelik için ocak ayı mı beklenmeli yoksa şu an yürürlükteki tarifeler mi daha avantajlı olur sizce ?
 
Turknet ya da doping alınabilir ikisi de taahhütsüz. Boşuna netsiz kalmaya değmez.


  • zxcd  (13.11.18 12:21:29) 
doping kullanıyorum malesef 01/12/2018 de aboneliğim biteceği için taahhütlü yeniledim . ama hizmetinden memnunum 4 senedir hiç kopma sıkıntısı yaşamadım


  • KendineAteist  (13.11.18 12:25:25) 
aslında internetim var. aldığım paket akk sonrası 16 mbps'e düşer yazmasına rağmen 8'e düşürdüler. ben de yanlış bilgi verdikleri için abonelik iptali isteyeceğim. acaba beklesem mi diye merak ettiğim için sormak istedim.


  • jepa  (13.11.18 12:45:20) 
ben sordum 50mbit vdslde kota sonrası 16 yerine 35e düsecegini söyledi müsteri hizmetleri. kotasiz olanlar da var ama fiyatlar cep yakiyor. hatta akk kaldilirinca yeni müşteriler sadece kotali ve kotasiz olarak ayrilacak dedi. yani 50 mbit 100gb kota. kota aşımı sonrası ücret.


  • apathetic  (13.11.18 14:12:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.