Erkeğe çıkma teklif etcem. Nereye çağriim ki.

O kadar utanıyorum ki böyle ergen gibi. Bizim bununla birkaç aydır sohbetimiz var, ben bunun işyerine gidip geliyorum. Biraz utangaç, çekingen bir tip ama ben ilgimi belli ettim sanki onun da ilgisi var gibi. Ama galiba ben bir adım atmazsam birşeyler başlamayacak. Ya da beklesem mi acaba, siz olsanız bir kızdan ilk adım gelsin ister miydiniz?

Ikimiz de 30lu yaşlardayız. Ben bunu nereye çağırayım, eskiden sinemaya falan gidilirdi ben gençken. Hala oluyo mu o? Ben pek aktif flörtöz değilim de..

Fikir verin:( allahım nedir bu başıma gelenler:(

Çay bahcesine. Ciddiyim.
Bol şans bu arada.

  • Amaranta ursula  (13.11.18 00:14:33 ~ 00:15:04)
İsterdik. Bira/şarap ya da kahve içmeye çağır bir akşam, olmadı yemeğe çağır.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (13.11.18 00:16:03)
Cay bahcesi +1. Cay icin. Cay iyidir. Sonrasini spontane birak. Olumlu giderse bende bilmiyorum bu kadarini planlayabilmistim dersin sevimlilik itemi olur. Ha olumsuz giderse de uzulecegin bir plani mahvetmis olmazsin. Neyse cok yazdim, bi yola cik gerisi gelir. Arrivederci.

  • baldan kaymak  (13.11.18 00:16:14)
Sen ne cagircan ya kendini cagirt.
Cagiramiyorsa da salla.

  • herhaltibiliyoring  (13.11.18 00:21:08)
Şehir?

  • deadwampir  (13.11.18 00:27:04)
Bir erkek olarak o etmesi lazım bence. Sen ilgili davranıyorsan ve etmiyorsa zaten senden hoşlanmamış olabilir veya uygun zaman değildir.

  • imelih  (13.11.18 00:29:41 ~ 00:30:10)
Etme sakın

  • benaslindayohum  (13.11.18 00:30:41)
Ahahah, pek sirin <3

Abla, genelde bu durumlarda hatun tarafi kendini "davet ettiriyor.".Bence oyle yap.

Mekan olarak cafe olur, acik hava cay bahcesi olur. Alkole bulasmayin ilk.
  • bir3iki7  (13.11.18 00:32:02)
isterim tabii.

Benimle cikar misin catiya diye sor.
sinemada su film var gidelim mi de iste. Sinemada isinirsiniz birbirinize.
  • stavro  (13.11.18 00:32:19)
Bu ne ya burasi toplumsal kaliplar kokuyor...

Erkekten beklemek neden? İcinden geldiği gibi davran, isteklerinin peşinden gidiyorsun, cok güzel duygularin insanısın.

Dunyanin en sacma yerine de çağırsan bence yanyana geldiginiz an o ergen heyecan olur:) bence mekan degil de senin kendini rahat hissedeceğin, ortamin sana verdigi enerjinin konusmayi tıkanmayacak voltajda tutacagi bir yer sec. Muhim olan sensin, yansıttığın şey önemli. Mutluuklarr:)
  • her giriste sifresini unutan adam  (13.11.18 00:40:55)
Söyle gitsin ya. Bekle bekle nereye kadar.

  • ravenclaw  (13.11.18 00:55:07)
açık açık teklif etmek değil de, "cuma akşamı için 2 biletim var tiyatroya gidelim mi" diye sormak daha mantıklı olur sanki.. hiç yemek olayına girilmez, tiyatronun önünde buluşulur, güzelce oyun izlenir, sonra gidişata göre kafeye geçilir oyun hakkında konuşulur sonra olumlu sinyaller alıyorsan o da alıyor demektir.. "haftaya bilmem kimin oyunu/etkinliği/gösterisi varmış oraya da gitsek mi acaba" diye bi nabız yoklanır.. onu da kabul ederse zaten bu iş olmuş demektir.. şimdiden tebrikler :)

  • strobist  (13.11.18 02:00:29 ~ 02:02:02)
Seviyorsan git konuş bence.

  • pwyll  (13.11.18 02:41:17)
Kendini çagirt frida.
This is how it works

  • güneyli çocuk  (13.11.18 05:03:35)
ben eşimi tiyatroya davet etmiştim, profesyonel oyununa gitmiştik. harika bir akşamdı. +1 strobist

  • ozgur bir kusun hatirati  (13.11.18 08:18:02)
Bence davet etme isteyip de harekete geçemeyen erkek ile yapamazsın

  • civilengineer.v  (13.11.18 08:39:57)
son ilişkimde bana kız arkadaşım teklif etti ve özgüvenine hayran kaldım açıkcası, ilk defa başıma geldi. Biz de 30'lu yaşlardayız bence bi yerlere davet et iyi de anlaşıyorsanız neden olmasın

  • mirty  (13.11.18 09:46:37)
Ne demek ya ben gençken? Daha 30 yaşındasınız ve goy goy yapmıyorum emin olun en güzel yaşlar bunlar, çocuk da değilsiniz ihtiyar da.

Neyse, çay içmeye çağırın. Tiyatroda sinemda sohbet imkanı olmaz, sohbet edin birbirinizi tanıyın işte.

Erkek çok istiyor ama çekiniyor/utanıyor olabilir, bunu fark ettyiseniz ona cesaret verin.

Siz çay içmeye davet edin o da eşşek değilse yemeğe davet eder.
  • John Bloor  (13.11.18 10:03:10)
oncelikle kendini davet ettirmek bence antipatik. ya gec karsisina davet et ya da otur onun davetini bekle ama davet ettirtmek nedir yani? manuplasyon :(

aslinda sinema tiyatro olmaz diyecektim sohpet imkanindan dolayi ama madem eleman heyecanli bir tip, konuya tiyatro ile girmek rahatlatici olabilir. yani iki saat boyunca konusmak zorunda kalmayacak. o arada biraz gevser. cikisinda da konusacak konunuz olur. bira icersiniz ustune bir yerde. sonar istiklal marsi ve kapanis. evlere dagilir, uc bes daha mesajlasirsiniz. olaylar gelisir.
  • jimicik  (13.11.18 11:02:30)
erkek single'sa senin iş her türlü olur. selamunaleyküm de git yanına o zaman bile olur yani. :D

  • datnet  (13.11.18 15:19:25)
Bence bırak o açılsın sen evlenme teklif edersin

  • eksimeksi  (14.11.18 05:56:44)