3 gündür geçmeyen baş ağrısı

Arkadaşlar cumartesi başladı, hala ağrıyor. Eskiden baş ağrısı nedir bilmezdim, neden böyle oldu. Yaş 30, kadın. Belki yardımcı olur

Ya yemin ediyorum cumadan beri başım çatlıyor. Ben artık regl dönemi yaklaşması ya da sinüzite yordum bu işi. Bugün de ölüyorum bakalım nasıl dayanacağım?

  • rabbititus  (13.11.18 03:20:59)
Benim bu yaz, abartmıyorum, 3 hafta gibi bir süre başım ağrıdı. Doktorlar sebebini bulamadı, Eylül'de kan değerlerimi ölçtürdüğümde b12'm düşük çıktı. Ben ona bağladım ama bilmiyorum.. Majezik ve dolorex bana iyi geliyordu.

  • gmzo  (13.11.18 08:12:33)
su tüketimine bağlı olabilir.
vücutta mineral dengesi bozulmuş olabilir.
migren değil heralde, 3 gün sürmüş ve dayanabilmişsin.

muz yemek iyi geliyor bana bağ ağrıdığında. bi de işte bi süre beslenmeyi toparlıyorum.
  • barankovan  (13.11.18 09:03:34)
stres, endişe, gerginlik ya da üzerine çok düşündüğün, kafanı kurcalayan şeyler varsa bunlar da baş ağrısı yapabilir.

  • Bruce  (13.11.18 09:17:57)
Tesekkur ederim, bugun daha iyiyim. Hafif bir agri var ama hala. Onerilerinizi dikkate alacagim:)

  • balpolen  (13.11.18 11:43:32)
Su içmiyorsun

  • eksimeksi  (14.11.18 05:56:57)