Bilek güçlendirmek

Öncelikle kişi 32/E
Tenis oynarken topa yeterince güçlü vuramadığını hissediyor(teknik sorunu yok), uzun süre bırakmadan oynadığında bile yarım saat sonunda bilekte ağrı oluyor.Bilek bandajı bi yere kadar çözüm oluyor. Ek olarak kum torbasında çalışırken de yine aynı sorunlar.
Bileği egzersizle güçlendirmek mümkün müdür?Mümkünse hangi egzersizler bu amaca hizmet etmektedir? Fikirleriniz çok makbule geçecek.

Öncelikle kişi şınav çekebilir. Bunun dışında daha çok ön kolla alakalı tenis. Ön kol güçlendirebilir.

Ayrıca kendiniz hakkında neden 3. Tekil şahıs konuşuyorsunuz. Sadece merak ettim
  • sydney  (12.11.18 23:49:06)
(bkz: powerball) oyuncak gibi gozukuyor ama ozellikle bilek ve on kol kaslarini kuvvetlendirmek icin birebir. kolu/bilegi kirilanlara alci sonrasi kaslari guclendirmek icin tavsiye edilen bir alet.

  • crucio  (13.11.18 01:37:00)
Şınab pozisyonunda elleriniz yumruk şeklinde beklerseniz bileklerinizi güçlendirir. Bu şekilde şınav da çekebilirsiniz.
Sağlam vuruşlar için göğüs ve omuz çalışmalısınız. Örneğin plates bandı alarak şu şekilde çalışabilirsiniz. Tenis ile boks egzersizi benzerdir bu arada.
youtu.be
  • neysene  (13.11.18 02:47:20)
Süt içsin bol bol .

  • eksimeksi  (14.11.18 05:58:43)