[]

Poker cahili poker öğrenmek istiyor

böyle başlık mı olur sknfsdkfnsdk

arkadaşlar yutuptan baktım adam gibi anlatan biri yok. sizin önerebileceğiniz, mümkünse videolu ve türkçe, poker cahilleri için bir kaynak var mı?


 
Takıldığınız yerleri sorabilirsiniz. Tam olarak anlamadığınız noktaları madde madde yazarsanız yardımcı olurum. Bir de hangi türü öğrenmek istiyorsunuz? Kartlar kapalı ve 32 taneyse 5 Cards Draw, ortaya önce üç sonra teker teker kartların açıldığı herkesin elinde iki kart olduğu türse Texas Hold 'Em oynuyorsunuz demektir. Iki türü birden öğrenmek toplam bir saatten uzun sürmez.


  • farabi  (12.11.18 11:11:03) 
Texas öğrenmeye çalışıyoruz. aslında bilen birinin oynayarak bize öğretmesi evladır tabi ama o fırsatımız olmadığından nete mecburuz. video izleyerek kaptık bir şeyler.

şöyle bir senaryo var mesela; iki kişi oynuyor diyelim, 3 kağıdı serdikten sonra taraflardan biri diğerinin rest demesini gerektirecek kadar para koydu ortaya. diğeri de rest dedi. sonraki gelecek iki kağıdı da direkt açıp bitiriyor muyuz oyunu?
  • winston  (12.11.18 11:21:08) 
Aciklama yapan birkac siteye bak ogrenirsin. Ben de ogrenemiyordum en son dedim ki simdi gogili acicam ve bunu ogrenmeden pc basindan kalkmayacam. Ogrendim.


  • stavro  (12.11.18 11:45:54) 
zynga poker ile başlayın. gerçek para yok öğrenmek için güzel.


  • rosencruz  (12.11.18 12:45:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.