11.11 alışveriş indirimi bu sene gerçekten var mıydı?

selamlar,

bu sene bu tarihi kaçırdım, gerçekten denk geldiğiniz güzel indirimler var mıydı, nelere, hangi ürünlere denk geldiniz?

Yoktu emmioğlu. Hatta ben dün duyuru açtım bizim gözümüzden kaçan varsa söyleyin faide edelim diye bir Allah'ın kulu yazmadı. Utanmazlar.

Ben de gittim 2x50ml parodontax florurlu 19,90₺ aldım.
  • zxcd  (12.11.18 10:27:44)
Alayı çakal olmuş 11.11 de arabayı yükselticez diye gözleri dönmüş hacısan. hiç yüz vermedim tr ye, gittim aliexpressten dans eden balerinli mücevher kutusu aldım. tatlış bişi.

  • binder dandet  (12.11.18 10:34:59 ~ 10:35:44)
Vardı da aman aman bir şey yoktu. Kitaplık alıcaktım mesela ben bir tane, 250-300 lira arasındaydı, 210 liraya aldım.
Bir de bir tane çalışma masası aldım. O da 450-500 arası fiyatlara satılıyor normalde, 410 liraydı dün.

  • cay koy geliyorum  (12.11.18 10:43:08)
Valla çakallık diz boyu. Aliexpress için sepetimde beklettiğim alacağım bir arabba için oto koltuğu altına koyulan kılıf vardı. 11$ fiyatı vardı. Maximum kredi kartı kullanıyorum. Satın almak için bugünü bekledim. Kuru çok geçiriyolar çünkü. İndirimin bitmesine daha 6 saat vardı, sabah bir baktım fiyatı 20$'a çıkmış. Adamlar zam bile yapmışlar, bir de ürün sayfasında 11.11 indirimi var görünüyor.

  • Dr_Stat  (12.11.18 10:44:50)
geçen hafta n11'den 32 liraya bir ürün almıştım, dün baktığımda 54'den 32'ye düştü şeklinde iteleme vardı

  • mirty  (12.11.18 10:48:12)
Ben indirim mindirim göremedim. Hatta firmalar fiyatlara geçirip koymuşlar alışveriş sitelerine. n11.com sitesinde 11,80 tl ve kargo ücreti 5,49 tl olan bi ürünü, üretici firmanın kendi web sitesinden 9,00 tl ve kargo ücreti 4,50 tl.den aldım.

  • elinde tivit  (12.11.18 11:14:41)
valla her şeye bakmadım ama 19 TL'ye çift kişilik cinemaximum bileti aldım.Bu kadar ucuz başka yerde görmemiştim daha önce

  • turkuaz  (12.11.18 11:20:09)
n11'de araba dışında indirim yoktu bence. 335'e sattıkları parfümü 318'e indirdiler ama ilk fiyatı 600 gösterince "vaaay" dememizi beklediler. keriz.avi

trendyolu çok incelemedim.

aliexpress'te bazı ucuz ürünlerde yarım-1 dolar indirim olmuş anladığım. (akıllı saat kordonu vs. ürünlerinde)
  • lcha  (12.11.18 11:20:10 ~ 11:21:35)
Yok ya. Bu sene hic bakmadim bile artik.

  • stavro  (12.11.18 11:21:44)
cocugun bez vs. ihtiyaclarini aldim. kriz mriz diye oyle bir gecirdiler ki suan dev indirimler bile eskinin normal fiyatlarina yaklasmiyor.

  • a340  (12.11.18 11:26:12)
gece gündüz alışveriş yapan o tür siteleri ve butikleri günü birlik gezen biri olarak söylüyorum ki indirim filan yoktu. zaten ürünlere yaklaşık 1 önce zam geldi. zamlı fiyattan çekle birlikte normal fiyata almış oldunuz.

geçen burada biri elektronik diş fırçası alacağını söylemişti. trendyol diş fırçasını 154 den 85 e indiğini göstermiş ama fırça zaten 1 ay önce 60 liraydı. biraz araştırsa diğer sitelerde de 70-80 e satıldığını görürdü.

siz değil tedarikçiler ve site sahipleri kazandı. geçmiş olsun. alanlara da hayırlı olsun ne diyim.
  • ben de sonucta brad pitt degilim  (12.11.18 11:57:56)
iphone8 aldım 4100 TL'ye. Gerçi daha elime geçmedi ama, bakalım kısmet :)

  • stanley weber  (12.11.18 12:59:41)