[]

klavye önerisi

Klavyem mekanik ama mortu çekmek üzere, çok yazı yazıyorum sanırım switchleri öptüm.


Bana eli ayağı düzgün, helal süt emmiş mekanik (tercihen sert vuruşlu) klavye önerir misiniz? numpad olması lazım. bir de volüm ap davn olursa iyi olur.

Teşekkür eder saygılarımı sunarım.

 
Logitech G610 kullanıyorum. İki sene oldu. Çevirmen olduğum için ben de çok yazı yazıyorum. Geçenlerde bir tuşunu kırdım, elimde kaldı. Logitech'e yazdım yepyeni bir tuş takımı gönderdiler. Taktım tuşu yerine, kullanmaya devam ediyorum. Herhangi bir memnuniyetsizliğim yok.


  • hitokiri kenshin  (11.11.18 21:33:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.