telefon önerileri hangisini alayım ? seçenekli

merhabalar. telefon almayı düşünüyorum fakat hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım.

yaklaşık olarak aynı maliyette olan:

xiaomi mi a2 lite (git: www.hepsiburada.com)

asus zenfone max pro (git:urun.n11.com )

huawei mate 10 lite (git: www.hepsiburada.com)

ve de biraz daha maliyetli ve yaklaşık 1 yıllık bir ürün olan xiaomi mi note 3 mavi rengi çok hoş görünüyor: (git:urun.n11.com )

telefonlarla ilgili görüş ve öneri bekliyorum. samsung harici alternatif te sunabilirsiniz. şimdiden teşekürler

Ekran büyük gelmezse Asus
Ekran sıkıntı olacaksa A2 layt

  • zxcd  (11.11.18 19:08:06)
2000 tl cikabiliyorsan GM 9 Pro veya Mi A2 (lite olmayan) oneririm.

Daha yukari cikabiliyorsan hic dusunme Nokia 8 al bunlarin hepsinin toplamindan daha iyidir.
  • bos gezenin bos ustasi  (11.11.18 19:13:13)
Nokya 8 3090mAh pili var çöp yani.

  • zxcd  (11.11.18 19:16:11)
Sarj makinasıyla gezmek istemiyorsanız pili de göz önüne alın. iPhone x alanlar hala şarj makinasıyla geziyor.

Artık her şey ram işlemci vs değil. Genelde cihazlar hızlı zaten bence pil daha önemli işlemciden falan.

Not: eski androyid devasloypır. Çok eski ve acemi ama.
  • zxcd  (11.11.18 19:24:29)
@zxcd optimizasyon iyiyse 3000 yeterli. s8 kullanıyorum, 3000 pil var, 4g browsing ile 7 saat ekran süresi veriyor. Nokia 8 ekran ve mikrofon sorunlarından dolayı tercih edilmemeli.

gm9 pro, redmi note 5, max pro mantıklı tercihler. mi note 3 de güzel telefon ama band 20 yok, kırsalda yaşıyorsanız 4g sıkıntılı olur.
  • mattiadestro  (11.11.18 19:58:21)
4000 ile 12 saat ekran süresi almak varken ne gerek var.

Batarya önemli.
  • zxcd  (11.11.18 20:01:48)
xiaomi a2 lite al geç. 1700 tl fiyatı var kvk garantili olanın. üzerine 160-170 tllik kupon kullanırsın 1540 tlye falan gelir.

urun.n11.com
  • mr.goodcat  (11.11.18 20:10:37)
Mİ max 3, şuana kadar izlenimlerim olumlu. note 9'dan sıkılıp geçiş yaptım. yakın zamanda bir inceleme yazacağım başlığa

  • beni arayan olursa banyoda de  (11.11.18 20:54:59)