Csgo itemler

Merhaba,

Cs go oynamaya başladım da genel olarak item düşürmek pazarda satmak falan moda, pahalı olan itemleri falan anlayabilirim de 3 5 kuruşluk silahları falan kim neden alıyor ki? Yine 3 5 kuruşluk kasalar var ama onlar anahtarla açılıyor vs, silahların ne özelliği var da alıyor millet? 3 kuruştan son 24 saate binlerce satılmış

Teşekkürler

10 tane silah verip bir üst derecedeki itemlerden birini alıyorsun. silaha sağ tıklayınca trade up contract mi ne vardı oradan yapıyorsun. tabii kutu açmak gibi direkt o silahı almak daha ucuza geliyor. bi de rus botlar var. sen mesela en dandik skini 3 kuruşa satıyorsun. senin ekranında 3 kuruş avrupalının önünde 3 cent rusun önünde sallıyorum 500 ruble olarak gözüyor. rus bunu 500den alıp 800 rubleye koyuyor. avrupalı adamın önünde yine 3 cent. bu rus botun koyduğunu alıyor diyelim. rus bi kısmını steame komisyon olarak veriyor. kalan da yanına kar :D bi adamla tanışmıştım. günlük 15 dolar kadar kazandığını söylemişti. bu tarz botlar banlanmıştı ama bi yolunu bulmuşlardır yine. tabii bunu yapabilmesi için yine birilerinin alması lazım. niye alıyorlar bilmiyom :D

  • glamdr1ng  (11.11.18 01:22:45 ~ 01:30:52)
sadece görüntü olarak değişik bir hava katıyor. statrak olanlar, öldürdüklerini kaydediyor falan.

kötü skinleri alıp, 10 tanesini 1 tane daha biraz daha iyi skin'e çevirme imkanı var. ama değmez.

şimdi baktım 375bin kişi oyunda. bu oyunu 4-5 milyon kişi oynuyordur. sadece bir skin için günde bin küsür tane alışveriş normal.

bir de çok iyi item düşürme şansın lotoyu kazanma şansından daha düşük. hiç o olaylara girme. istediğin skin varsa git marketplace'den al direkt.
  • malheiros  (11.11.18 01:24:40 ~ 01:25:21)
@malheiros cs go'yu satın aldığım hafta ilk kez kutu düşürdüm, daha ne olduğunu bilmiyorum, arkadaştan ne olduğunu öğrendim. heves edip anahtar satın aldım ve açtım ta taa "Karambit | Mor Ötesi", fiyatını görünce şok olmuştum. sonra gittim parasını verip 1 tane hem kutu hem anahtar aldım ve açtım ta taaaa "M9 Bayonet | Şam Çeliği" sanırım geri kalan hayatımda ki tüm şansımı o gün harcadım.

  • amour fou  (11.11.18 05:29:04)