Nişan Hatirasi Hediyelik

Merhaba,
Bu ayin
24unde nisanim var. Nisan hatirasi hediyelik bakiyorum ama henuz bir sey bulamadim. Pahaliya mal olmayan, oneriniz var mi?yaklasik 50 kisilik siparis edecegim. Tesekkurler

merhaba, biz Eyüp sabri Tuncer'in minik kolonyalarından aldık, kampanya vardı, tanesi 1.5 TL'ye geldi. üzeri için kırtasiye'den etiket bastırdık o da 60 tane 2 tl'ye geldi. Kurdele, silikon tabancası ve silikon alıp kendimiz üzerine yapıştırdık. 15 tl'de onlar oldu.

  • giovanne  (10.11.18 18:34:52)
bizimkisi isteme-nişan bir aradaydı, şu kubbeli kavanozlardan alıp içine taze kahve doldurmuştuk. bir de püskül aldık, kubbeye doladık silikonla sabitledik. birer isteme çikolatasıyla minik karton bir pakete koyup verdik. her şeyi eminönünden aldık, 50 kişi için 150 tl kadar tuttu; kavanoz, kubbeler, püskül, silikon, kahve, minik paketler dahil. öyle bir şey olabilir belki?

  • ozgur bir kusun hatirati  (10.11.18 19:24:44)
Biz gittigidiyor üzerinden 25cc mantar tipali şişe siparişi verdik. Çeşit çeşit yaptık. Kahve çekirdeği, çakıl taşı çikolata, renkli silis kum. Şişenin boğaz kısmına jüt veya ince kurdele ile fiyonk yaptık. En son da internette online tasarladığımız etiketleri yapıştırdık. 75 adet 100 tlyi bulmamıştır.

  • kablelvuku  (10.11.18 21:09:23)
teşekkürler cevaplarınız için. hepsini inceleyeceğim

  • baharmahar  (10.11.18 21:49:06)
Lavanta torbasi yapmistik biz.

  • 65 derece  (11.11.18 12:18:04)