Klasik gitar için gamlar

yav şöyle bir major yada minor gamın 1. pozisyonda 5. poziyonda vs vs yerlerini gösteren, ne bileyim hangi barnakla devam edileceğini anlatan bir kitap yada guitar pro dosyası var mı? gp için arama yaptım ama ortam çorba olmuş, çoğu tek oktav için yazılmış vs. üşenmesem kendim hazırlayacağım ama çok zor geliyor teker teker her notayı gir sağa tıkla nota gir sağa tıkla -anlayacağınız üzere gp kullanmayı bilmiyorum-

segovia gamlarını toparladım onda da bir yığın yanlış var.

neyse işte derdime derman olabilecek var mı?

Bora uslusoy'un böyle bir kitabı vardi diziler ve arpejler olması lazım.

Şu tarz bir şey mi arıyorsunuz ?
encrypted-tbn0.gstatic.com
  • jackinkırıkkalbi  (10.11.18 00:19:09)
GuitarToolkit diye bir mobil uygulama var. Hiç fena değil tam sürümü.

  • hedep  (10.11.18 00:28:33)
@jackinkırıkkalbi evet buna benzer. aslında buna ek olarak yukarıda dediğim gibi ayrı ayrı pozisyonlara göre gösteriyor mu bora ulusoy un kitabı?

@hedep dijital uygulamalardan ziyade basılı yada çıktı alabilceğim kaynaklar arıyorum. teşekkür ederim yine de.

aslında guitar pro da scale tools u teker teker notalara tıklamak yerine uğraşmadan tab ve notaya dökebileceğim bir yöntem varsa o da olur.
  • issiz karga  (10.11.18 00:41:30 ~ 01:10:29)
Kusuruma bakmayın ben tam olarak ne istediginizi anlayamadım özel mesajdan yazın lütfen yardımcı olmaya çalışacağım

  • jackinkırıkkalbi  (10.11.18 12:53:24)