[]

İngiltere Vizesi 3 Ay Önceden Mi?

Selamlar, saygılar, sevgiler...

Online başvuruyu yapacağım sitede "Standard Visitor visa" için,
seyahat etmeden en az 3 ay öncesi başvuru yapabilsin,
notuyla karşılaştım ve yıkıldım.
www.gov.uk

Christmas'ta Ingiltere'de olmam gerekiyor.
Ancak bu durumda mümkün görünmüyor.
Yakın zamanda başvuru yapan ya da bilgisi olan vardır belki?

Çok teşekkürler.

 
en az 3 ay once demiyor ki orada, en erken 3 ay once basvurabiliyorsun yani. mesela 4 ay onceden basvuramiyorsun manasinda.


  • in vino veritas  (09.11.18 00:23:33) 
Yanlış anlamışsın. :) max 3 ay öncesinde başvurabilirsin diyor. atıyorum temmuz 2019'da gideceksin, kasım 2018'de başvuramazsın gibi.


  • 10032007  (09.11.18 00:25:11) 
zaten asagidaki linke tiklayinca vize tipine gore basvurunun degerlendirilip vizenin cikmasinin maksimum surelerini de belirtmisler. ornegin istanbuldan turist vizesine basvuruyorsan %99 15 gun icinde cevap alirsin diyor, maksimum 30 gun suruyormus vermeleri. benim vizem 3 gunde cikmisti.


  • in vino veritas  (09.11.18 00:28:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.