[]

microsoft office meselesi

Bende ingilizce ve kısıtlı versiyonu var sanırım. Şimdi bölümde seçmeli bilgisayar dersi aldım. Türkçe ve tam versiyonu gerekiyor sanırım uygulamaları anlamak ve yapmak için. Bu programı birtakım yollardan nasıl elde edebilirim ? Torrent falan baktım ama bulamadım. yardımcı olacak hayırsever arkadaşları mesaja bekliyorum.
 
n11'de falan 10 tl'ye keyler satılıyor. şirket kullanımı için verilen keyler normalde dağıtılmaması lazım ama sonuçta dağıtılıyor ve kullanımı yasal. ben uzun süredir kullanıyorum.


  • hitokiri kenshin  (08.11.18 23:58:21) 
belki okuduğunuz üniversitenin microsoft ile anlaşması vardır? böylece ücretsiz kullanabilirsin. aşağıdaki adresten kontrol edebilirsin okul e-mail adresini girerek.

www.microsoft.com
  • delidir yakalayin  (09.11.18 08:35:01 ~ 08:35:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.